Nocne czytanie

6 grudnia uczniowie młodszych klas uczestniczyli w szkole w „Nocnym czytaniu”. Czytaliśmy nie tylko książki. Czytaliśmy wskazówki jak dotrzeć do skarbu ukrytego w szkole, czytaliśmy opis flagi, którą trzeba było narysować, czytaliśmy wreszcie list od Mikołaja, który niepostrzeżenie przemknął się i zostawił niespodzianki, gdy dzieci akurat wyszły z klasy. Poszukiwania skarbu były najbardziej emocjonujące. Zwycięzcy podzielili się nim z przegraną drużyną. Wszystkie dzieci czytały na głos książki z przepastnego kufra lub swoje własne. Niektórzy mieli taki zapał do czytania, że trudno było je powstrzymać. Nie zabrakło tradycyjnej bitwy na poduszki. Wesoła zabawa trwała do późnych godzin. Zdjęcia...